WhatsApp

Hakkımızda

Amacımız, İç Anadolu başta olmak üzere Türkiye’nin bütün bölgelerine ve yurtdışına pazarlayarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayakkabı sektörüne 1900’lü yılların başında Konya'nın Kadınhanı ilçesinde BEĞENAL Kavafiye ünvanı ile perakende olarak başlayan firmamız, 1977 yıllında Konya Kunduracılar Sanayi Sitesinin faaliyete geçmesiyle birlikte toptan ayakkabı satışına ANADOLU Kavafiye Deposu adı altında başlamıştır. 1979 yılında şirketleşerek, bir aile şirketi olan, İÇANADOLU Ayakkabı Koll.Şti.’ni kurarak, 1991 yılında da kurumsallaşarak İÇANADOLU Ayakkabı ve Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. ünvanı altında ayakkabı sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Eski Kunduracılar Sanayi Sitesinin taşınması sebebiyle, oradaki faaliyetine son veren firma, Ankara yolu üzerindeki Aykent Ayakkabıcılar Sanayi Sitesinde bulunan toplam 2700 m2 katlı kapalı alana sahip yeni işyerini faaliyete geçirerek, müşterilerine hizmet vermeye burada devam etmektedir.

İÇANADOLU Ayakkabı, yönetimin kaliteye olan tutkusunun ve kaliteye vermiş olduğu önemin ön plana çıkması sebebiyle üretimin her aşamasında kalite kontrol anlayışı ile fason erkek ayakkabısı imalatını tescilli ANATOLIA markası adı altında toptan pazarlamaktadır. Bununla birlikte ithal ve Türkiye’nin seçkin ayakkabı markalarının bayiliğini yaparak, bu firmalara ait bay, bayan, çocuk guruplarının ayakkabı, spor, terlik ve ayrıca lastik ve plastik çeşitlerinden oluşan ürün yelpazesini sadece Konya bölgesine değil, İç Anadolu başta olmak üzere Türkiye’nin bütün bölgelerine ve yurtdışına pazarlayarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Ayakkabı sektörüne en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan firma, müşterilerinin istek ve beklentilerine cevap verebilmek için, sektördeki teknolojik gelişmeleri ve modayı yakından takip ederek kalite ve rahatlığı ön planda tutarak büyüme hızını artırmayı hedefleyen İÇANADOLU Ayakkabı, ANATOLIA markası başta olmak üzere pazarlamasını yaptığı diğer ürünlerle daha fazla müşteriye en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Büyük bir şirket olmak için durmadan çalışıyoruz. İÇANADOLU AYAKKABI A.Ş. şirketi müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sağlamaya çalışır. Dahası, sıradışı hizmetlerimizi ve ürünlerimizi ihtiyacı olanlara kendimiz ulaştırıyoruz. İÇANADOLU AYAKKABI A.Ş. şirketi araştırmalar yürüten ve hızla büyüyen girişimlerle ortak bir şekilde sektör de büyümenin yanında topluma fayda amacı da güden bir kuruluştur. İÇANADOLU AYAKKABI A.Ş. şirketi büyümeyi yeniliklerle destekleyen bir strateji benimser, bu şekilde organizasyonunu ve varlığını güçlendirir.